Site logo

ALEXAIRVyhlídkové lety nad městem Brnem

Brno je jedním z nejkrásnějších měst v České republice a jeho okolí určitě představuje nezapomenutelnou a jedinečnou kombinaci historické a moderní architektury, divoké přírody a civilizace. Přemýšleli jste někdy, jaké by bylo obdivovat všechnu tu krásu z nebe? Toto je vaše příležitost zažít co většina považuje za celoživotní zkušenost: naskočte na Cessnu 172 a kochejte se výhledem. Stovky čtverečních kilometrů historie, umění a přírody doslova pod vašimi nohami. Skvělý nápad na dárek, úžasný okamžik, který je možné sdílet se svými přáteli a blízkými.

O PILOTOVI

Vždycky jsem snil o tom, že se stanu pilotem a zažiji krásu létání. Nyní, když se sen stal skutečností, mě opravdu baví podělit se o svou největší vášeň se svými přáteli a kolegy.
NÁŠ PARTNER

Podpořte našeho partnera a navštivte Icarus Aviation Group. Icarus dodává profesionální aerotaxi a letecké služby již od roku 2007. Navštivte jejich webové stránky pro úplný seznam dostupných služeb.
LETY
30 MIN LETU
Během třiceti minut letu se dostanete nad centrum Brna a jeho nejznámějších památek: hrad Špilberk, katedrála Petra a Pavla, AZ Tower, a mnoho dalších.

850, - Kč

60 MIN LETU
Jedna hodina letu vám umožní přeletět přes centrum Brna, a další oblasti jižní Moravy. Proleťte se nad jezerem Nové Mlýny, nebo se z výšky podívejte na zámek Lednice.

1.500, - Kč

IDEÁLNÍ DÁREK:
Kupte dnes voucher, je to skvělý nápad na dárek pro Vás nebo Vaše přátele a blízké. Klikněte na vzorek voucheru a spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře.

Podání formuláře je pouze pro informační účely a nepředstavuje jakýkoliv závazek. Harmonogram letu může být ovlivněn počasím nebo nedostupností letadel.

© 2015 Designed by KOOLIDENTITY.COM